Kadra

Jarosław Kwitkowski

Specjalista pomocy psychologicznej i interwencji kryzysowych. Terapeuta uzależnień w procesie certyfikacji.

Posiadam bogate, ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe w leczeniu uzależnień i rozwiązywaniu osobistych problemów pacjentów. Pracowałem z dorosłymi oraz młodzieżą tak w państwowych jak i prywatnych jednostkach zajmującymi się problematyką rodzinną, dysfunkcjami i uzależnieniami. Jestem absolwentem PRO, SPPiIK, STUiW ukończonych w Instytucie Psychologii Zdrowia. Posiadam własne bogate doświadczenia związane z osobistym wyjściem z czynnego uzależnienia, jak i stworzeniem interesującego świata.

Szczery, bezpośredni, bezkompromisowy, ale skuteczny!!!

Małgorzata Pieńkowska

Terapeutka

Ukończyłam Studium Terapeuty ds. uzależnień zorganizowane przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Pomagam osobom uzależnionym od różnych substancji psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki) oraz wspieram ich bliskich. Swoim zaangażowaniem i oddaniem w pracy sprawiam aby wszyscy, którzy potrzebują mojej pomocy mogli żyć pięknie w poszanowaniu własnej godności.

Uważam, że największym skarbem każdego człowieka jest jego życie. Dlatego z wielką empatią, pasją i energią walczę o trzeźwość każdego pacjenta.

Andrzej Górniak 

Współwłaściciel ośrodka Przy-stań

Jestem alkoholikiem po terapii w 2014 roku.
Praca w ośrodkach uzależnień dała mi szersze spojrzenie na problem uzależnienia. W 2021 roku ukończyłem kurs instruktora terapii uzależnień.

Korzystając z wiedzy zdobytej na kursie instruktora terapii uzależnień i bazując na 25 latach życia w uzależnieniu staram się przekazać uczestnikowi terapii swoją wiedzę o uzależnieniu.

Po własnej terapii wszystko mogę nic nie muszę.

Damian Józefowicz

Współwłaściciel ośrodka Przy-stań

Jestem odpowiedzialny za funkcjonowanie ośrodka od strony administacyjno-organizacyjnej. Do moich zadań, należy również, zapewnienie naszym gościom, by ich pobyt przebiegł w miłej atmosferze. Uwielbiam, gdy wokół mnie panuje harmonia co sprawia, że ludzie czują się ze mną bezpiecznie.

Prywatnie interesuję się gotowaniem, architekturą wnętrz i modą.

Piotr Pieprzowski

Psycholog i terapeuta uzależnień.

Specjalizuję się w terapii i pomocy psychologicznej dla osób uzależnionych od środków psychoaktywnych i zmieniających świadomość (alkohol, narkotyki, leki, dopalacze i inne) oraz z uzależnieniami behawioralnymi, osobami współuzależnionymi oraz DDA, DDD.

Jestem interwentem kryzysowym w terapii uzależnień.
Moimi podopiecznymi są : młodzież i dorośli. Od wielu lat prowadzę grupy terapeutyczne, jestem terapeutą indywidualnym, prowadzę terapię zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Jestem członkiem wspólnoty AA

Moje motto: „Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia” .