Szczere

Opinie

Każda Wasza opinia jest dla Nas niezmiernie ważna, budująca, sprawia, że chcemy bardziej i jeszcze mocniej wspierać Was w trudnościach.

Poniżej przedstawiamy kilka opinii jakie otrzymaliśmy od osób, które spędziły z nami kilka chwil i chciały się podzielić swoimi odczuciami.

Za wszystkie nadesłane słowa, przemyślenia serdecznie dziękujemy.

Zespół Ośrodka jest gotowy wesprzeć Cię w każdym aspekcie Twojego problemu.

Dzień dobry,

W czwartek opuściłam Przy-Stań po czterech dniach terapii. Przerwałam terapię. Nie umiałam przełamać lęku przed przebywaniem w grupie. Nie chodzi o zajęcia grupowe, tylko o czas wolny, kiedy inni integrują się, śmieją lub płaczą, piją kawę lub jedzą, rozmawiają, czytają itd. Do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo silna jest moja fobia.
Mimo lęku, zdążyłam poznać uczestników grupy i Kadrę Ośrodka. To było wspaniałe. Wszystkich polubiłam, wszystkim uzależnionym sekunduję w drodze do wyzwolenia. Każdy z innymi problemami. Wspaniali ludzie z wolą dążenia do trzeźwości i normalnego życia.
Terapie były bezcenne, bardzo żałuję, że nie dotrwałam do końca, nie uzyskałam wiedzy, jaką mogłabym skonsumować w swoim życiu. Niestety nie poznałam nawet wszystkich terapeutów.

Dziękuję wszystkim za tych kilka dni spędzonych razem. Za życzliwość, otwartość. Akceptację. Wszystkim uzależnionym życzę powodzenia i szczęścia. Nie wątpię, że każdy wytrwa w swoich postanowieniach. Terapeutom życzę samych uzdrowionych pacjentów, zadowolonych w nowym, trzeźwym życiu. Jaka to satysfakcja!!!

Paulina

Kochani,

Nawet nie wiecie, ile dla mnie znaczą te ciepłe słowa.
Wasza Przystań jest ostoją dla „zbłąkanych” dusz, atmosfera jest cudowna, opieka doskonała. Niestety ja nie umiałam i nie umiem żyć w społeczności, problem tkwi we mnie. Mimo to zawsze będę serdecznie wspominać kilka dni spędzonych u Was. Niczego mi nie brakowało, do tego miałam królewski pokój!
Pobyt u Was dał mi siłę by uwierzyć, że alkohol nie jest mi do niczego potrzebny:) Mam nadzieję wytrwać w tym przekonaniu, nie ulec pokusom codzienności.
Grupa, z jaką się zetknęłam i pokochałam wszystkich miała ogromne znaczenie.
Oczywiście, że moją opinię można wywiesić na Waszej stronie, oczywiście że nie oddaje ona wszystkiego co czuję.

Jeszcze raz dziękuję.
W kontakcie!
Uściski dla wszystkich

Agnieszka

Interwencja

Ktoś bliski nie chce się leczyć? Nie widzi własnego uzależnienia? Nie widzi konsekwencji?
Zadzwoń do nas. Nasi interwenci kryzysowi przyjadą we wskazane miejsce.
Zrobimy co w naszej mocy, aby zabrać Uzależnionego na leczenie.

Pomożemy także i Tobie!