Wszystko

O Nas

Przy-stań to miejsce oferujące pomoc uzależnionym i ich rodzinom.

My jesteśmy dla Ciebie – dostosujemy terapię do Twoich oczekiwań i możliwości, pokażemy schematy, w których funkcjonujesz oraz ograniczenia, w których tkwisz. Wspólnie poszukamy z nich wyjścia.

Terapia systemowa obejmuję zarówno uzależnionego jak i osoby z jego otoczenia. Ma ona na celu zburzenie starych schematów i rozbicie układu, który sprzyja rozwojowi choroby.

Część z nas przez to przeszła, więc na bazie naszych doświadczeń, stworzyliśmy ośrodek, w którym chcemy Ci pomóc. Zapewniając bezpieczeństwo i komfort terapii. Jesteśmy dla Ciebie. Zarówno program jak i czas terapii oraz jej intensywność mają być dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

Naszym zdaniem wszystkie te aspekty życia można pogodzić

Nasza kadra

Zespół Ośrodka jest gotowy wesprzeć Cię w każdym aspekcie Twojego problemu.

Komfortowy

ośrodek uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień „Przy-stań” znajduje się w urokliwej części Wilanowa, otoczonej zielenią i niedaleko malowniczej rzeki Wisły. Ta lokalizacja stwarza doskonałe okazje do aktywnego spędzania czasu po sesjach terapeutycznych, takie jak piesze wycieczki lub przejażdżki rowerowe

Budynek Ośrodka jest usytuowany na przestronnym terenie, co zapewnia wygodę i poczucie bezpieczeństwa dla uczestników terapii

W trosce o zapewnienie godnych warunków bytowych oferujemy pokoje jedno- i dwuosobowe z własnymi łazienkami.

Położenie Ośrodka zapewnia dobry dojazd zarówno komunikacją publiczną jak i własnymi środkami transportu. Na miejscu znajduje się parking.

W ofercie posiadamy pokój dostosowany do potrzeb osoby niepełnosprawnej.

galeria zdjęć

Chcielibyśmy podzielić się z Tobą fragmentami naszego miejsca, abyś mógł poznać atmosferę, troskę i zaangażowanie, które oferujemy naszym pacjentom.

Co nas wyróżnia

  • Terapia oparta na pracy indywidualnej z elementami terapii grupowej
  • Szeroka oferta i jej indywidualne dostosowanie do wymogów uczestnika terapii
  • Konsultacje psychiatryczne

Uzależnienie jest ciężką przewlekłą chorobą. O objawach i przebiegu choroby napisano wiele książek. Można przytoczyć wyniki wielu badań.

Czy opisywanie tych znanych faktów przez osoby uzależnione i ich rodziny przyniesie rozwiązanie problemu? Oczywiście można czytać i zdobywać nowe informację o przebiegu choroby o metodach leczenia.

Przed podjęciem decyzji o przebiegu terapii odbywa się rozmowa kwalifikacyjna i ocena uczestnika przez członka zespołu terapeutycznego co do możliwości odbycia terapii uzależnień.

Ocena dotyczy zarówno uczestnika jak i możliwości ośrodka co do skuteczności oferowanej przez nas metody terapii w odniesieniu do potrzeb pacjenta .

Pytanie

CZY SPOTKAŁEŚ SIĘ KIEDYKOLWIEK Z SAMYM SOBĄ???

Pomożemy

Jeżeli masz szereg pytań i nie znasz odpowiedzi, skontaktuj się z Naszymi specjalistami – chętnie Ci pomożemy!

Zastanów się czy już jesteś gotów na zmianę swojego życia.
Jeśli dojrzałeś do decyzji o podjęciu leczenia zadzwoń!

 

Tylko Ty – możesz to zrobić – my stworzymy warunki i zatroszczymy się o lustro, w którym odnajdziesz siebie, swoje pragnienia i swoją drogę.

Uzależnienie jest ciężką przewlekłą chorobą. O objawach i przebiegu choroby napisano wiele książek. Można przytoczyć wyniki wielu badań. Czy opisywanie tych znanych faktów przez osoby uzależnione i ich rodziny przyniesie rozwiązanie problemu? Oczywiście można czytać i zdobywać nowe informację o przebiegu choroby o metodach leczenia.

PYTANIE: Czy ta wiedza bez działania coś zmieni? Czy da rozwiązanie?

Galeria zdjęć

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej prywatnej galerii zdjęć, która przedstawia nasz ośrodek terapii uzależnień. Chcielibyśmy podzielić się z Tobą fragmentami naszego miejsca, abyś mógł poznać atmosferę, troskę i zaangażowanie, które oferujemy naszym pacjentom.