Zadzwoń do nas!: tel. 889 889 128

O nas

Zatrzymaj się! Rozejrzyj się dokąd zmierza Twoje życie. Czy tego pragniesz dla siebie i swoich bliskich?

Uzależnienie jest ciężką przewlekłą chorobą. O objawach i przebiegu choroby napisano wiele książek. Można przytoczyć wyniki wielu badań. Czy opisywanie tych znanych faktów przez osoby uzależnione i ich rodziny przyniesie rozwiązanie problemu? Oczywiście można czytać i zdobywać nowe informację o przebiegu choroby o metodach leczenia.

Czy ta wiedza bez działania coś zmieni? Czy da rozwiązanie?

Przy – Stań

Dokąd biegniesz, przed czym uciekasz, gdzie zmierzasz. Czy kiedykolwiek zadałeś sobie te pytania? Czy poszukałeś na nie odpowiedzi?

CZY SPOTKAŁEŚ SIĘ KIEDYKOLWIEK Z SAMYM SOBĄ???
Zastanów się czy już jesteś gotów na zmianę swojego życia. Jeśli dojrzałeś do decyzji o podjęciu leczenia zadzwoń! 

Tylko Ty
– możesz to zrobić – my stworzymy warunki i zatroszczymy się o lustro, w którym odnajdziesz siebie, swoje pragnienia i swoją drogę. 

Przy-stań to miejsce oferujące pomoc uzależnionym i ich rodzinom.
My jesteśmy dla Ciebie – dostosujemy terapię do Twoich oczekiwań i możliwości, pokażemy schematy, w których funkcjonujesz oraz ograniczenia, w których tkwisz. Wspólnie poszukamy z nich wyjścia.

Terapia systemowa obejmuję zarówno uzależnionego jak i osoby z jego otoczenia. Ma ona na celu zburzenie starych schematów i rozbicie układu, który sprzyja rozwojowi choroby.

Część z nas przez to przeszła, więc na bazie naszych doświadczeń, stworzyliśmy ośrodek, w którym chcemy Ci pomóc. Zapewniając bezpieczeństwo i komfort terapii. Jesteśmy dla Ciebie. Zarówno program jak i czas terapii oraz jej intensywność mają być dostosowane do Twoich możliwości i potrzeb.

Naszym zdaniem wszystkie te aspekty życia można pogodzić

Regeneracja Organizmu po ciągu alkoholowym

Konsekwencją ciągu alkoholowego jest znany nam wszystkim KAC
– ale nie każdy z nas wie czym jest on dla naszego organizmu. W zależności od intensywności spożywania alkoholu, organizm jest zatruty w większym lub mniejszym stopniu. Potrzebna jest nam regeneracja.

Organizm musi zostać w umiejętny sposób wyczyszczony z alkoholu, a zamiast niego potrzebuje odpowiedniej dawki takich substancji, które alkohol mu zabrał. Odpowiednia ilość płynów podana dożylnie w postaci kroplówek – w taki sposób nasz osłabiony organizm najszybciej się nawodni

Elektrolity, witaminy i glukoza podane dożylnie w odpowiednich proporcjach pozwolą na szybszy powrót do zdrowia.

Pamiętajmy, że żadne suplementy diety, nie są wstanie pomóc nam tak, jak nasze ciało tego potrzebuje. Regeneracja poalkoholowa musi być przeprowadzona umiejętnie. Alkohol jest dla naszego organizmu toksyną, która go zatruła w sposób bardziej lub mniej odczuwalny. Im szybciej podejmiemy działania w kierunku oczyszczenia, naprawienia tego co zostało przez alkohol zniszczone, tym lepsza i szybsza nasza regeneracja.

A co za tym idzie lepsze samopoczucie, łatwiejszy i szybszy powrót do obowiązków codziennego życia.