Kasia Vermylen

Hipnoterapeuta
Coach ICF

Hipnoterapia może a nawet powinna być wsparciem dla innych metod pracy z Klientem aby skutecznie przyspieszyć proces jego zmiany dlatego też często jest rekomendowana przez lekarzy i specjalistów z różnych dziedzin a zwłaszcza w terapii uzależnień.

Moje zainteresowanie pomocą innym zaczęło się gdy sama założyłam rodzinę i zmagałam się z różnymi trudnościami swoimi i najbliższych oraz na koncentracji pomocy im. Zdecydowałam więc , że połączę intuicję z wiedzą. Skończyłam kolejne studia – socjologie (specjalizacja psychologia społeczna). Jestem certyfikowanym Hipnoterapeutą (OMNI Hypnosis Training Center), Coachem ICF (International Coach Federation), ukończyłam Neuro-Linguistic Programming z praktycznym zastosowaniem w hipnoterapii i hipnozy konwersacyjnej, Mistrzowskie NLP i hipnoterapie z elementami Treningu Trenerskiego. Jestem specjalistą terapii HypnoKids metoda ta posiada certyfikat ISO 9001 uznawany na całym świecie i przeznaczona jest do pracy z dziećmi w obszarze przede wszystkim : emocji, lęku, różnego rodzaju zaburzeń czy uzależnień. Z zamiłowania do Psyche i Soma (Umysł i Ciało) zostałam dyplomowanym Naturopatą. Obecnie jestem w trakcie kończenia Psychoterapii w Instytucie Psychologii Stosowanej w Warszawie.

Najważniejszą istotą mojej pracy jest Człowiek, mam indywidualne i holistyczne podejście do każdej osoby z którą pracuje.

Z wielu narzędzi jakie znam do pracy z Człowiekiem postawiłam przede wszystkim na Hipnoterapie i docieram do stłumionych, głęboko ukrytych emocji, przyczyn naszych dolegliwości, które prowadzą do różnych chorób lub ucieczek w uzależnienia, a te mają negatywne skutki zarówno psychiczne jak i fizyczne, hipnoterapia jest najskuteczniejszym narzędziem pozwalającym na opanowanie stresu, lęków i fobii. Jest również pomocna przy walce z depresją, chorobą XXI wieku, która zaczyna atakować już nie tylko ludzi dorosłych ale nawet dzieci. Hipnoterapia najszybciej zmienia nasze przeświadczenia o nas samych i pozwala radzić sobie z takimi problemami jak : brak akceptacji czy niskie poczucie własnej wartości i wynikające z nich konflikty wewnętrzne, problemy z relacjami międzyludzkimi czy z zaburzeniami (często dzisiaj spotykanymi zwłaszcza u nastolatek i młodych kobiet: bulimii czy anoreksji).

Jestem do Waszej dyspozycji i chętnie odpowiem na wszystkie wasze pytania pod numerem telefonu 510-119-529 lub przez Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań”.